Veiklos rinkinys

17,90

Veiklos kortelės “Atrask. Pažink. Išspręsk” ir Kalėdų senelio laiško rinkinys.
Veiklos rinkinį sudaro: 

  • Veiklos kortelės “Atrask. Pažink. Išspręsk”
  • Kalėdų senelio laiško rinkinys

Rekomenduojame 4-10 metų vaikams

Pirkdami rinkinį pastabose įrašykite vaiko vardą ir pavardę, kurie bus rašomi: laiške, ant diplomo bei ant voko.

Aprašymas

Veiklos kortelės “Atrask. Pažink. Išspręsk”

APRAŠYMAS

24 veiklos kortelės “Atrask. Pažink. Išspręsk”.  Skirtingos užduotys ir galvosūkiai, kurie ištraukiami kiekvieną dieną po vieną. Galima naudoti kaip žaidimą: pasiūlykite vaikams pakaitomis traukti korteles ir atlikti užduotis.

Prisijunkite ir patys!

Dėžutėje rasite: nutrinamas, šviečiančias tamsoje, spalvinimo, labirintų, surask skirtimus, įvairias užduočių korteles ir lipdukus kai kurių užduočių įvykdymui. Kai kuriose kortelėse esančius nutrinamus sluoksnius trinkite su moneta.

Rekomenduojamas amžius – 4 – 10 metų. Dėmesio! 4 – 6 metų vaikams atliekant kai kurias užduotis gali prireikti suaugusio pagalbos: perskaityti, parašyti ir pan. Atlikite užduotis kartu, ir turiningai praleiskite kievieną dieną. 

Apie laiško rinkinį

Šventinis vokas – tai autorinis Kalėdabarzdžio kūrinys, kurtas 2020 metams,  su atspausdintu Kalėdų senelio adresu. Ant voko bus užrašoma: vaiko vardas, pavardė bei adresas. Vokas yra C4 formato 229  x 324 mm, spausdintas vienpuse spauda. 

Kalėdų senelio laiškas – tai autorinis Kalėdabarzdžio kūrinys.  Išskirtinis asmeninis laiškas vaikui nuo Kalėdų senelio įtraukia ir vaikus, ir suaugusius, nes yra  perpintas įdomiomis istorijomis. Skaitydamas Kalėdabarzdžio laišką, skaitytojas susipažįsta su dviem naujais personažais. 

Kuriant laiško turinį apmąstyta daug detalių: kas svarbu vaikams, kokios vertybės puoselėjamos, ką vaikai gali suprasti, ko pasimokyti jį perskaitę.  

Jį galima užsakyti visiems vaikams, įskaitant ir tuos, kurie auga su vienu iš tėvų arba globėju (-ais), kurie neturi broliukų ir sesučių, nes pasakojime neminimi šeimos nariai. Laiškas – vardinis (yra vieta įrašyti vaiko vardą), šventiškai sumaketuotas, spausdintas dvipuse spauda, A4 formatu.

Laiške bus įrašomas vaiko vardas. 

Rekomenduoju laišką skaityti kartu su vaiku (-ais), taip jūs padėsite atsiskleisti visai jo magijai.

Nuostabaus vaiko diplomas, kuriuo Kalėdų senelis praneša, kad vaikas yra priimtas į nuostabių vaikų klubą. Diplomas yra šventiškai sumaketuotas, vardinis (įrašomi vaiko vardas ir pavardė), spausdintas vienpuse spauda,  A5 formatu, 148 x 210 mm

Diplomas parduodamas be rėmelio.

Spalvinimo lankstinukas. Jį  galima spalvinti ir pieštukais, ir flomasteriais, ir kt.- kokybiškas popierius. Spausdintas A5 formatu. Viso 4 paveikslėliai.

Eglutės žaisliukai “Imbieriniai sausainiai”,  Žaisliukai, kuriuos norisi suvalgyti, nors jie – gaminti iš popieriaus. Vaikai turės pasigaminti patys: iškirpti, įverti raištelį. Keturi žaisliukai yra spausdinti ant vieno A4 formato lapo. Raišteliai įdedami į voką, kartu su laišku.

Rekomenduoju kartu su vaiku (-ais) kirpti žaisliukus, smagiai praleisite laiką drauge.

Pirkdami Kalėdabarzdžio dovanas, prisidedate prie likimo nuskriaustų vaikų svajonių įgyvendinimo. Mūsų partneriai – VšĮ „Saugi pradžia”, jau 11 metų vykdantys socialinį projektą  „Kalėdinės vaikų svajonės”.

Turinį kopijuoti draudžiama.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Veiklos rinkinys”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos: , , Žymos: ,