Rinkinys ‘Žiemos pasaka”

15,50

Rinkinį “Mažoji žiema” sudaro: 

  • Išskirtinių istorijų knyga “Mažoji žiema”, kuri nepaliks abejingų vaikų ir suaugusių 
  • Kalėdų senelio laiško rinkinys

Rekomenduojame 3-10 metų vaikams, bet tinka ir vyresniems.

Pirkdami rinkinį pastabose įrašykite vaiko vardą ir pavardę, kurie bus rašomi: laiške, ant diplomo bei ant voko.

Aprašymas

Ar žinote, kad namai mieste kartais irgi nori pasimankštinti kojas? Įsivaizduokite, kad vieną dieną jie išsirausia su visais pamatais iš žemės ir nueina… pasilinksminti. Miesto Rotušė patraukia žiūrėti filmo į Kino teatrą. Deja, šis vaikosi niekaip negalinčią pasprukti nuo gerbėjų Saldumynų krautuvėlę. Net senučiukė Bažnytėlė neištveria ir nutapsena prie tvenkinio parke pasižiūrėti savo atvaizdo vandenyje…

Kuo ši knyga naudinga:

  • Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba
  • Jaukios, stilingos iliustracijos lavina meninį, estetinį suvokimą, grožio pojūtį
  • Lavėja kūrybiškumas, vaizduotė, fantazija
  • Lavėja empatija, savivoka, jausmų pažinimas
  • Veikėjų nuotykiai suteikia progų pasikalbėti apie aktyvaus judėjimo ir prasmingo bendravimo svarbą
  • Skaitant talentingai parašytas ir iliustruotas istorijas, lavinamas vaiko skonis ir skatinamas domėjimasis knygomis

Kęstutis Kasparavičius – dailininkas, knygų vaikams iliustruotojas ir rašytojas. Tai žymiausias lietuvių vaikų knygų kūrėjas, jo knygos leidžiamos įvairiose Europos, Azijos, Šiaurės ir Pietų Amerikos šalyse. Dailininko braižą visada lengva atpažinti. Pagrindinė jo iliustracijų technika – pieštukas ir akvarelė. K. Kasparavičiaus 

Formatas 21.9 x 26.4 cm
Viršelis kietas
Išleidimo metai 2015
Skirta 7–10 m., bet galima skaityti ir jaunesniems, kai tėvai skaito vaikams
Puslapių skaičius 80

Apie laiško rinkinį

Šventinis vokas – tai autorinis Kalėdabarzdžio kūrinys, kurtas 2020 metams,  su atspausdintu Kalėdų senelio adresu. Ant voko bus užrašoma: vaiko vardas, pavardė bei adresas. Vokas yra C4 formato 229  x 324 mm, spausdintas vienpuse spauda. 

Kalėdų senelio laiškas – tai autorinis Kalėdabarzdžio kūrinys.  Išskirtinis asmeninis laiškas vaikui nuo Kalėdų senelio įtraukia ir vaikus, ir suaugusius, nes yra  perpintas įdomiomis istorijomis. Skaitydamas Kalėdabarzdžio laišką, skaitytojas susipažįsta su dviem naujais personažais. 

Kuriant laiško turinį apmąstyta daug detalių: kas svarbu vaikams, kokios vertybės puoselėjamos, ką vaikai gali suprasti, ko pasimokyti jį perskaitę.  

Jį galima užsakyti visiems vaikams, įskaitant ir tuos, kurie auga su vienu iš tėvų arba globėju (-ais), kurie neturi broliukų ir sesučių, nes pasakojime neminimi šeimos nariai. Laiškas – vardinis (yra vieta įrašyti vaiko vardą), šventiškai sumaketuotas, spausdintas dvipuse spauda, A4 formatu.

Laiške bus įrašomas vaiko vardas. 

Rekomenduoju laišką skaityti kartu su vaiku (-ais), taip jūs padėsite atsiskleisti visai jo magijai.

Nuostabaus vaiko diplomas, kuriuo Kalėdų senelis praneša, kad vaikas yra priimtas į nuostabių vaikų klubą. Diplomas yra šventiškai sumaketuotas, vardinis (įrašomi vaiko vardas ir pavardė), spausdintas vienpuse spauda,  A5 formatu, 148 x 210 mm

Diplomas parduodamas be rėmelio.

Spalvinimo lankstinukas. Jį  galima spalvinti ir pieštukais, ir flomasteriais, ir kt.- kokybiškas popierius. Spausdintas A5 formatu. Viso 4 paveikslėliai.

Eglutės žaisliukai “Imbieriniai sausainiai”,  Žaisliukai, kuriuos norisi suvalgyti, nors jie – gaminti iš popieriaus. Vaikai turės pasigaminti patys: iškirpti, įverti raištelį. Keturi žaisliukai yra spausdinti ant vieno A4 formato lapo. Raišteliai įdedami į voką, kartu su laišku.

Rekomenduoju kartu su vaiku (-ais) kirpti žaisliukus, smagiai praleisite laiką drauge.

Pirkdami Kalėdabarzdžio dovanas, prisidedate prie likimo nuskriaustų vaikų svajonių įgyvendinimo. Mūsų partneriai – VšĮ „Saugi pradžia”, jau 11 metų vykdantys socialinį projektą  „Kalėdinės vaikų svajonės”.

Turinį kopijuoti draudžiama.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Rinkinys ‘Žiemos pasaka””

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos: , Žymos: , ,