Išskirtinis rinkinys

16,90

Knyga “Emilio laiškas” ir Kalėdų senelio laiško rinkinys

Išparduota

Aprašymas

Išskirtinį rinkinį sudaro: 

  • Nuostabi knyga “Emilio laiškas”, kuri nepaliks abejingų vaikų ir suaugusių 
  • Kalėdų senelio laiško rinkinys

Rekomenduojame 3-10 metų vaikams, bet tinka ir vyresniems.

Pirkdami rinkinį pastabose įrašykite vaiko vardą ir pavardę, kurie bus rašomi: laiške, ant diplomo bei ant voko.

 

Apie knygą

“Emilio laiškas”
Autorius Kęstutis Kasparavičius
Dailininkas Kęstutis Kasparavičius

Paštininkai Berta ir Liudvikas yra… pelės! Ir netgi labai smalsios pelės – kartais nesusituri, ima ir perskaito vieną kitą laišką. Taip sužino, kad Emilis jaučiasi vienišas, jau ne pirmus metus rašo Kalėdų Seneliui prašydamas draugo. Kalėdų Senelis tokio didelio noro išpildyti negali, tad peliukai nusprendžia patys padėti berniukui. Juk visiems reikia draugų. Ne tik prieš Kalėdas!

Kuo ši knyga naudinga:

  • Lavinama vaizduotė;
  • Lavinama iškalba, žodynas, gebėjimas pasakoti istorijas;
  • Lavinama empatija;
  • Lavinamas estetinis suvokimas;
  • Skatinama domėtis, klausti ir būti smalsiam.

Emilis labiau už viską nori draugo, kuris visada būtų šalia – kasmet siunčia laišką į Šiaurę prašydamas būtent tokios dovanos. Deja, net Kalėdų Senelis negali išpildyti jo troškimo. Kai slaptos pašto darbuotojos – pelės Berta ir Liudvikas –  perskaito laišką, nusprendžia pagelbėti berniukui. Bet iki švenčių liko visai nedaug laiko…

Formatas 22 x 24.5 cm

Viršelis kietas

Išleidimo metai 2020

Puslapių skaičius 64

 

Apie laiško rinkinį

Šventinis vokas – tai autorinis Kalėdabarzdžio kūrinys, kurtas 2020 metams,  su atspausdintu Kalėdų senelio adresu. Ant voko bus užrašoma: vaiko vardas, pavardė bei adresas. Vokas yra C4 formato 229  x 324 mm, spausdintas vienpuse spauda. 

Kalėdų senelio laiškas – tai autorinis Kalėdabarzdžio kūrinys.  Išskirtinis asmeninis laiškas vaikui nuo Kalėdų senelio įtraukia ir vaikus, ir suaugusius, nes yra  perpintas įdomiomis istorijomis. Skaitydamas Kalėdabarzdžio laišką, skaitytojas susipažįsta su dviem naujais personažais. 

Kuriant laiško turinį apmąstyta daug detalių: kas svarbu vaikams, kokios vertybės puoselėjamos, ką vaikai gali suprasti, ko pasimokyti jį perskaitę.  

Jį galima užsakyti visiems vaikams, įskaitant ir tuos, kurie auga su vienu iš tėvų arba globėju (-ais), kurie neturi broliukų ir sesučių, nes pasakojime neminimi šeimos nariai. Laiškas – vardinis (yra vieta įrašyti vaiko vardą), šventiškai sumaketuotas, spausdintas dvipuse spauda, A4 formatu.

Laiške bus įrašomas vaiko vardas. 

Rekomenduoju laišką skaityti kartu su vaiku (-ais), taip jūs padėsite atsiskleisti visai jo magijai.

Nuostabaus vaiko diplomas, kuriuo Kalėdų senelis praneša, kad vaikas yra priimtas į nuostabių vaikų klubą. Diplomas yra šventiškai sumaketuotas, vardinis (įrašomi vaiko vardas ir pavardė), spausdintas vienpuse spauda,  A5 formatu, 148 x 210 mm

Diplomas parduodamas be rėmelio.

Spalvinimo lankstinukas. Jį  galima spalvinti ir pieštukais, ir flomasteriais, ir kt.- kokybiškas popierius. Spausdintas A5 formatu. Viso 4 paveikslėliai.

Eglutės žaisliukai “Imbieriniai sausainiai”,  Žaisliukai, kuriuos norisi suvalgyti, nors jie – gaminti iš popieriaus. Vaikai turės pasigaminti patys: iškirpti, įverti raištelį. Keturi žaisliukai yra spausdinti ant vieno A4 formato lapo. Raišteliai įdedami į voką, kartu su laišku.

Rekomenduoju kartu su vaiku (-ais) kirpti žaisliukus, smagiai praleisite laiką drauge.

Pirkdami Kalėdabarzdžio dovanas, prisidedate prie likimo nuskriaustų vaikų svajonių įgyvendinimo. Mūsų partneriai – VšĮ „Saugi pradžia”, jau 11 metų vykdantys socialinį projektą  „Kalėdinės vaikų svajonės”.

Turinį kopijuoti draudžiama.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Išskirtinis rinkinys”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos: , Žymos: , , ,